Agenda
16 IRA
agenda

08:30ean, Gurutzetik. Agiro Mendi Klubak antolatuta

18 IRA
agenda

18:00etan, Udaletxeko aretoan

9 MAI
agenda

18:00etan, Udaletxeko aretoan

30 ABU 9 IRA
agenda

Egitaraua

10 ABU
agenda

Egitaraua

24 UZT 10 ABU
11 ABU 16 ABU
agenda

Aizarnan

30 ABU 1 IRA
agenda

Leok'k musika taldeak antolatuta

19 UZT
agenda

18:00etan, Gurutze tabernatik hasita. Euskaraldia

18 UZT
agenda

19:00etan, Kultur Etxean

13 UZT
agenda

17:30ean, Udaletxe azpian

22 IRA
agenda

Agiro Mendi Klubak antolatuta

13 UZT
agenda

19:30ean, Udaletxe azpian

13 UZT
agenda

22:00etan, kiroldegiko aterpean

12 UZT 16 UZT
agenda

Arroabean

15 UZT
agenda

Wadna taldeak antolatuta

26 UZT 29 UZT
agenda

Arroagoia

6 UZT
6 UZT
agenda

21:30etan, Laranjadi plazan

6 UZT 14 UZT
agenda

Keixetaren eskutik, haur eta nerabeei zuzendua, Endoiako auzo lokalean

6 UZT 10 UZT
agenda

Narrondon

27 EKA
agenda

19:00etan, Kultur etxean

7 UZT
agenda

09:30-12:30, Astindu taldeak antolatuta

29 EKA
agenda

22:30ean, Euskal Herria plazan

26 EKA
agenda

17:00etan, Plazan

24 EKA
agenda

f11 taldeak antolatuta

21 EKA
agenda

Aizarnan, Arroabean eta Zestoan

21 EKA
agenda

18:00etan, Udaletxean

20 EKA 22 EKA
agenda

Udaleku irekiak eta kirol udalekuak

17 EKA
agenda

Agiro Mendi Klubak antolatuta

20 EKA
agenda

18:00etan, Baratze Parkean

16 EKA
agenda

10:30ean, plazatik abiatuko dira

16 EKA
agenda

19:00, Laranjadi plazan

22 EKA
agenda

Plazan, egun osoan zehar

23 EKA
agenda

Egitaraua

11 EKA
agenda

18:30eam, Kultur Etxean, aurkezpen bilera, Danbolinek eta AEK deituta

8 EKA
20 EKA
agenda | agenda gaztea

15:00etatik 16:30era, Arroabeko jangelan

12 EKA 14 EKA
agenda

15:00etatik 16:00ak arte, Arroabeko eskolako gimnasioan

19 EKA
agenda

Ixabel Agirresarobe ipuin kontalaria. Euskaltegian, 19:00etan

30 EKA
agenda

Iraetan

8 EKA
agenda

22:00etan, Kultur Etxean, Portale Kultur Elkarteak antolatuta

1 EKA 15 EKA
agenda

Tabernetan, f11 taldeak antolatuta

30 MAI
agenda

4-6 urtekoentzat

30 MAI 15 EKA
agenda

Zestoako Pilota Taldeak antolatuta

31 MAI
agenda

4-6 urteko haurrentzat

15 EKA
agenda

Haurrentzako jolasak

8 EKA
agenda

Aizarnan, 16:30ean eta Zestoan, 17:00etan

15 ABE
agenda

Aizarnan, 16:30ean eta Zestoan, 17:00etan

1 EKA
agenda

Haurrentzako jolasak

20 URR
agenda

Haurrentzako jolasak

2 EKA 3 EKA
agenda

Agiro Mendi Klubak antolatuta

26 MAI
26 MAI
agenda

Astindu taldeak antolatuta

23 MAI
agenda

19:00etan, Kultur Etxean

27 MAI
agenda

Agiro Mendi Klubak antolatuta

19 MAI
agenda

Agiro Mendi klubak antolatuta

19 MAI
agenda

Aizarnan

18 MAI
agenda

17:30ean, Baratze Parkean

16 MAI
agenda

19:00etan, Gurutze tabernan

19 MAI
agenda

Arroabean

12 MAI
agenda

11:30ean, Kultur Etxean

10 MAI 13 MAI
agenda

Egitaraua

12 MAI 26 MAI
agenda

Benjaminak, alebinak eta infantilak

10 URT
agenda

18:00etan, Kultur Etxean

24 MAI
agenda

Urola bailarako jubilatuak

22 MAI
agenda

Gaztelekuan

20 MAI
agenda

Agiro Mendi Klubak antolatutako egun pasa.

15 MAI
agenda

17:30-19:00, ikastetxeko jangelan

13 MAI
agenda

Portale Kultur Elkarteak eta Agiro Mendi Klubak elkarlanean antolatuta

2 MAI 6 MAI
agenda

Zestoako eta Ibañarrietako egitarauak

5 MAI
agenda

11:00etan, Gurutzeaga pilotalekuan

9 MAI
agenda

Gaztelekuan, 18:30ean

29 AZA
agenda

Gaztelekuan, 18:30ean

23 API 27 API
agenda

Azterketa prestatzen laguntzeko ikastaro trinkoa

24 API
agenda

17:00-18:00 ala 18:00-19:00

16 API 27 API
12 API 4 MAI
agenda

Ikastetxean, Gaztelekuan, Kiroldegian, Udaletxean, www.zestoa.eus

26 API
agenda

18:30ean Kultur Etxean

19 API
agenda

18:30ean Kultur Etxean

20 API
agenda

Haurrentzako jolasak

13 API
agenda

Aizarnan, 17:00etan eta Zestoan, 17:00etan

3 API 6 API
agenda

Izen-ematea, martxoaren 24a arte

16 MAR
agenda

19:30ean

14 MAR 21 MAR
agenda

17:30-19:00, 14an Gaztelekuan eta 21ean eskolako jangelan

1 MAR 24 MAR
agenda

Egitaraua

10 MAR
20 MAR
agenda

18:30ean, Kultur Etxean

13 MAR
agenda

17:00etan, Kultur Etxean

4 MAR
agenda

11:00etan, Arroabean

7 MAR
agenda

18:00etan, Kultur Etxean

27 OTS
agenda

17:30ean, Herri ikastetxeko jangelan

26 OTS 12 MAR
16 OTS
agenda

DBHkoentzat, Gaztelekuan

16 OTS
agenda

Kanporaketa eta afaria

4 MAR
agenda

17:00etan, Kultur Etxean

2 OTS 13 OTS
agenda

Ekintzak

23 OTS
agenda

Haurrentzako jolasak

16 OTS
agenda

Aizarnan, 16:30ean eta Zestoan, 17:00etan