Web edukia bistaratu

Zestoako Udala
943 147 010
08:00-14:30

Zestoako udaltzainak
656 784 867
AL-OS 07:30-20:00  -  LA 08:00-13:00

Harrera bulegoa eta Erregistroa

administrazioa@zestoa.eus

TELÉFONO

943 147 010

administrazioa@zestoa.eus

Foru Plaza 1 - 20740 ZESTOA (Gipuzkoa)

Idazkaritza

idazkaritza@zestoa.eus

TELÉFONO

943 147 010

idazkaritza@zestoa.eus

Foru Plaza 1 - 20740 ZESTOA (Gipuzkoa)

Auzoak, baserriak eta ingurumena

ingurugiro@zestoa.eus

TELÉFONO

943 147 010

ingurugiro@zestoa.eus

Foru Plaza 1 - 20740 ZESTOA (Gipuzkoa)

Bake Epaitegia

bakepaitegia@zestoa.eus

TELÉFONO

943 147 010

bakepaitegia@zestoa.eus

Foru Plaza 1 - 20740 ZESTOA (Gipuzkoa)

Ekonomia eta Ogasuna

ogasuna@zestoa.eus

TELÉFONO

943 147 010

ogasuna@zestoa.eus

Foru Plaza 1 - 20740 ZESTOA (Gipuzkoa)

Euskara

euskara@zestoa.eus

TELÉFONO

943 147 010

euskara@zestoa.eus

Foru Plaza 1 - 20740 ZESTOA (Gipuzkoa)

Gazteria

gazteria@zestoa.eus

TELÉFONO

688 684 029

gazteria@zestoa.eus

Axun Arrazola plaza 1 - 2.solairua - 20740 ZESTOA (Gipuzkoa)

Gizartekintza

gizartekintza@zestoa.eus

TELÉFONO

943 147 132

gizartekintza@zestoa.eus

Foru Plaza 1 - 20740 ZESTOA (Gipuzkoa)

Hirigintza eta zerbitzuak

koordinatzailea@zestoa.eus

TELÉFONO

943 147 010

koordinatzailea@zestoa.eus

Foru Plaza 1 - 20740 ZESTOA (Gipuzkoa)

Kirola

zestoakokiroldegia@euskalnet.net

TELÉFONO

943 147 942

zestoakokiroldegia@euskalnet.net

Uztapide plaza 5 - 20740 ZESTOA (Gipuzkoa)

Kultura

kultura@zestoa.eus

TELÉFONO

943 147 123

kultura@zestoa.eus

Axun Arrazola plaza 1 - 20740 ZESTOA (Gipuzkoa)

Liburutegia

liburutegia@zestoa.eus

TELÉFONO

943 147 816

liburutegia@zestoa.eus

Portale 1 - 20740 ZESTOA (Gipuzkoa)

Udaltzainak

udaltzainak@zestoa.eus

TELÉFONO

656 784 867

udaltzainak@zestoa.eus

Foru Plaza 1 - 20740 ZESTOA (Gipuzkoa)