Edukira joan
Mostrar/ocultar menú principal de navegación [eu]

Habiaratutako portletak

Berriak

25 URR
agenda
14:30ean, Azpeitiko Sindikatu Zaharrean
25 URR
agenda
Izar Arregi Gaztelekuan, 18:30ean
23 URR
agenda
Bainuetxean, 19:00etan
20 URR
agenda
16:30ean eta 17:30ean, Ekainberriko bulegotik irteera
20 URR 28 URR
agenda
Ondarearen Europako Jardunaldiak
19 URR
agenda
15:00etan, Ekainberriko bulegotik irteera
14 URR
agenda
08:30etik aurrera
11 URR 21 URR
agenda
Portale Kultur Elkartea
11 URR 25 URR
Onartu eta baztertutakoen behin-behineko zerrenda
7 URR
agenda
7:30ean, Agiro Mendi Klubak antolatuta
5 URR
5 URR 26 URR
agenda
Egitaraua
5 URR
agenda
19:00etan, Arroabean
5 URR
agenda
Aizarnan, 16:30ean eta Zestoan, 17:00etan
4 URR 27 URR
agenda
Egitaraua
2 URR 7 URR
agenda
Udaletxean
27 IRA
agenda
18:30-20:30, Osasun Zentroan
27 IRA
agenda
18:00etatik aurrera, pintxo-potean
27 IRA
agenda
14:30ean, Azpeitiko Sindikatu Zaharrean
26 IRA
agenda
18:00etan, Portale Kultur Elkartean
22 IRA
agenda
Agiro Mendi Klubak antolatuta
21 IRA
agenda
21:00etan, Aizarnako Kultur Etxeanh
21 IRA
agenda
17:30ean, Baratze Parkean
20 IRA
agenda
20:00etan, Bainuetxean
18 IRA
agenda
Bilera irekia, 19:30ean Kultur Etxean
18 IRA
agenda
18:00etan, Udaletxeko aretoan
17 IRA 30 IRA
Ekintza guztiak urrian hasiko dira
16 IRA
agenda
08:30ean, Gurutzetik. Agiro Mendi Klubak antolatuta
16 IRA
agenda
10:30ean
13 IRA 3 URR
Eragindakoek alegazioak aurkezteko epea
7 IRA 9 IRA
6 IRA 6 URR
Sektore pribatuko lantokietan euskararen erabilera eta presentzia areagotzekoak.
4 IRA 4 IRA
Merituen behin betiko balorazioa eta behin betiko emaitza orokorrak
30 ABU 9 IRA
agenda
Egitaraua
30 ABU 1 IRA
agenda
Leok'k musika taldeak antolatuta
27 ABU 27 IRA
11 ABU 16 ABU
agenda
Aizarnan
10 ABU
agenda
Egitaraua
3 ABU 17 ABU
Merituen behin-behineko balorazioa eta behin-behineko emaitza orokorrak. Horiek erreklamatzeko epea
26 UZT 29 UZT
agenda
Arroagoia
24 UZT 3 IRA
24 UZT 10 ABU
23 UZT 27 UZT
Urkomek antolatuta
19 UZT
agenda
18:00etan, Gurutze tabernatik hasita. Euskaraldia
18 UZT
agenda
19:00etan, Kultur Etxean
16 UZT 27 UZT
4. probaren behin betiko emaitzak eta merituak akreditatzeko epea
15 UZT
agenda
Wadna taldeak antolatuta
13 UZT
agenda
19:30ean, Udaletxe azpian
13 UZT
agenda
22:00etan, kiroldegiko aterpean
13 UZT
agenda
17:30ean, Udaletxe azpian
12 UZT 16 UZT
agenda
Arroabean
7 UZT
agenda
09:30-12:30, Astindu taldeak antolatuta
6 UZT
agenda
21:30etan, Laranjadi plazan
6 UZT
6 UZT 14 UZT
agenda
Keixetaren eskutik, haur eta nerabeei zuzendua, Endoiako auzo lokalean
6 UZT 10 UZT
agenda
Narrondon
30 EKA
agenda
Iraetan
29 EKA
agenda
22:30ean, Euskal Herria plazan
27 EKA
agenda
19:00etan, Kultur etxean
26 EKA
agenda
17:00etan, Plazan
24 EKA 30 EKA
agenda
Sarrerak banaka 6€, abonua 15€
24 EKA
agenda
f11 taldeak antolatuta
23 EKA
agenda
Egitaraua
22 EKA
agenda
Plazan, egun osoan zehar
21 EKA
agenda
Aizarnan, Arroabean eta Zestoan
21 EKA
agenda | HAPO
18:00etan, Udaletxean
20 EKA 22 EKA
agenda
Udaleku irekiak eta kirol udalekuak
20 EKA
agenda | agenda gaztea
15:00etatik 16:30era, Arroabeko jangelan
20 EKA
agenda
18:00etan, Baratze Parkean
19 EKA
agenda
Ixabel Agirresarobe ipuin kontalaria. Euskaltegian, 19:00etan
17 EKA
agenda
Agiro Mendi Klubak antolatuta
16 EKA
agenda
10:30ean, plazatik abiatuko dira
16 EKA
agenda
19:00, Laranjadi plazan
15 EKA
agenda
Haurrentzako jolasak
12 EKA 14 EKA
agenda
15:00etatik 16:00ak arte, Arroabeko eskolako gimnasioan
11 EKA
agenda
18:30eam, Kultur Etxean, aurkezpen bilera, Danbolinek eta AEK deituta
11 EKA 2 UZT
Behin-behineko onarpena eta jendaurreko epea
9 EKA
agenda
10:00etatik aurrera
8 EKA
8 EKA
agenda
19:00etan, Udaletxeko arkupetan
8 EKA
agenda
Aizarnan, 16:30ean eta Zestoan, 17:00etan
8 EKA
agenda
22:00etan, Kultur Etxean, Portale Kultur Elkarteak antolatuta
2 EKA 3 EKA
agenda
Agiro Mendi Klubak antolatuta
1 EKA 15 EKA
agenda
Tabernetan, f11 taldeak antolatuta
1 EKA
agenda
Haurrentzako jolasak
1 EKA 22 EKA
Behin-behineko onarpena eta jendaurreko epea
31 MAI
31 MAI
agenda
4-6 urteko haurrentzat
30 MAI 15 EKA
agenda
Zestoako Pilota Taldeak antolatuta

Web edukia bistaratu

Urolanprest

Web edukia bistaratu

 

Web edukia bistaratu

Botiken agenda

Web edukia bistaratu

Habiaratutako portletak

Agenda

23 URR
agenda
Bainuetxean, 19:00etan
25 URR
agenda
Izar Arregi Gaztelekuan, 18:30ean
25 URR
agenda
14:30ean, Azpeitiko Sindikatu Zaharrean

Web edukia bistaratu

 

Web edukia bistaratu

Iraetako trenaren egutegia

Web edukia bistaratu

danbolin

aek

Zestoako Hitza