Agenda
14 MAR
agenda

HIleko bigarren asteartean

8 OTS
agenda

Otsailaren 2a da izena emateko azken eguna.

17 OTS
agenda

Haurrentzako jolasak

24 OTS
agenda

Aizarnan, 16:30ean eta Zestoan, 17:00etan

24 OTS
agenda

Banda txikiarekin batera joango dira eta kalejira ere egingo dute.

25 OTS 28 OTS
agenda

Egitaraua

8 OTS
agenda

6 urtetik gorako haurrentzat

14 OTS 2 MAR
agenda

Turismo alorreko enpresei zuzendutako formakuntza zikloa

11 OTS
agenda

Arroako Festa Batzordeak antolatuta

12 OTS
agenda

Bi lasterketa: 16km eta 25km

19 MAR
agenda

10:00etan, Zestoako Atletismo Taldeak antolatuta

4 OTS
agenda

09:30ean Gurutzetik irtengo da.

3 OTS
agenda

19:30ean, Jubilatuen tabernan

22 URT
agenda

10:00etan kiroldegian

18 URT
agenda

Kultur etxean, 10:30ean

14 OTS
agenda

HIleko bigarren asteartean

21 URT
agenda

Udaletxe azpian, 10:00-14:00

19 URT
agenda

Iluntzean, edukiontzi urdinaren ondoan

2 OTS
agenda

Iluntzean, edukiontzi urdinaren ondoan

23 URT
agenda | KORRIKAagenda

20:00etan, AEKren ikasgelan (Kultur Etxeko 1. solairuan)

13 URT
agenda

Haurrentzako jolasak

20 URT
agenda

Haurrentzako jolasak

17 OTS 19 OTS
agenda

Agiro Mendi Klubak antolatuta

22 URT
agenda

Agiro Mendi Klubak antolatuta

21 URT 28 URT
agenda

Jaien egitaraua

5 URT
agenda

18:30ean Arroabean eta 18:45ean Zestoan

30 ABE
agenda

Haur eta helduentzako ibilbideak

22 ABE 23 ABE
agenda

Herri osoa bisitatuko dute.

22 ABE 26 ABE
agenda

Ekain Guraso Elkarteak antolatuta

25 ABE
agenda

Baserritar jantzita atera!

17 ABE
agenda

Irteera 09:30ean plazatik

22 ABE
agenda

23:00etan, Gaztetxean

16 ABE
11 ABE
agenda

19:00etan, Gorputz hezkuntzako aretoan.

28 ABE
agenda

Miren Amuriza eta Julio Soto bertsolariekin

13 ABE
agenda

6 urtetik gorako haurrentzat

6 ABE
agenda

Idazmena eta marrazkigintza lantzeko tailerra

1 ABE
agenda

22:00etan, Artolak eta Albizuk Ezkurdiaren eta Merino II.aren kontra

28 ABE
agenda

09:30-19:00, Gurutzean

14 ABE
agenda

20:00etatik aurrera, edukiontzi urdinaren ondoan

30 AZA
agenda

20:00etatik aurrera, edukiontzi urdinaren ondoan

1 ABE 15 ABE
agenda

Abenduko egutegia

15 ABE
agenda

17:30ean, Liburutegian

30 AZA 21 ABE
13 ABE
agenda

17:00-18:00 eta 18:00-19:00, Gaztelekuan

30 AZA
agenda

17:30ean eta 19:00etan

21 AZA
agenda

18:00etan, Udaletxeko aretoan

20 AZA 24 AZA
agenda

Kamisetak eta sudaderak ikusteko, probatzeko eta enkargatzeko aukera.

16 AZA
agenda

19:00etan, Kultur Etxean

24 AZA 25 AZA
18 AZA
agenda

19:00etan Udaletxe azpian

17 AZA
agenda

19:45ean, Parrokia-elizan

2 AZA 24 AZA
agenda

LHko 3. zikloko eta DBHko gazteei zuzendua

23 AZA
agenda

17:30ean, Liburutegian

22 AZA
agenda

17:00etan, Gaztelekuan

10 AZA
agenda

Iraetan, 17:30ean eta Arroabean, 17:00etan Haur Hezkuntzakoentzat eta 18:00etan Lehen Hezkuntzakoentzat

17 AZA
agenda

Aizarnan, 16:30ean eta Zestoan, 17:00etan

10 AZA 12 AZA
agenda

Egitaraua

7 AZA 12 AZA
agenda

Agiro Mendi Klubak antolatuta

16 AZA
agenda

20:00etatik aurrera, edukiontzi urdinaren ondoan

2 AZA
agenda

20:00etatik aurrera, edukiontzi urdinaren ondoan

21 AZA
agenda

18:00etan, Ertxiña Musika Eskolak antolatuta.

26 URR
agenda

18:30ean, Kultur etxean

3 AZA
agenda

19:00etan, Udaletxe azpian

13 AZA
agenda

Txotxongiloak Aizarnako Kultur Etxean 17:00etan

12 AZA
agenda

Aizarna Herri Elkarteak antolatutako ibilaldi neurtua

22 URR
agenda

Azpeitiarron Napar Zuzterrakek, Lagun Onakek eta Agiro Mendi Elkarteak antolatuta.

21 URR
agenda

10:00-14:00, Foru plazan

12 URR
14 URR
agenda

10:00-13:30, Zentroan

18 URR
agenda

Jubilatuen Elkarteak antolatuta Izena emateko azken eguna: urriaren 13a

19 URR
agenda

20:00etatik aurrera, edukiontzi urdinaren ondoan

4 URR
agenda

20:00etatik aurrera, edukiontzi urdinaren ondoan

30 IRA 30 URR
agenda

LHko 3. zikloko eta DBHko gazteei zuzendua

11 URR
agenda

11:00-13:00 eta 16:00-19:00, Arroagoiko frontoian

29 IRA
agenda

18:00etan, Arroabeko Kultur Etxean

28 IRA
19 IRA
agenda

18:00, Baratze Parkean

31 ABU 21 IRA
agenda

10:00-13:00 eta 17:00-20:00 - Aurrez aurreko klaseak eta autoikaskuntza ikastaroak

15 IRA
agenda

18:00 - 19:00, Laranjadi plazan

2 IRA
agenda

11:00etan, frontoi zaharrean

2 IRA 10 IRA
agenda

Egitarau oparoa haur, gazte eta helduentzat

17 IRA
agenda

10:30ean hasita

24 ABU 27 ABU
agenda

Astinduk eta Txoko Feministak antolatuta

11 ABU 14 ABU
agenda

Adin guztietarako egitarau oparoa

9 ABU
agenda

11:00etatik hasita

30 UZT
agenda

13:00etatik hasita, herri bazkaria, puzgarriak, tea...

21 UZT
agenda

Salegik eta Akusik jokatuko dute 18:30ean Gurutzeaga frontoian

23 UZT
agenda

13:30ean Jubilatuen tabernan Sarrerak salgai Koioten, Fatin eta Jubilatuen tabernan (25€)

25 UZT
agenda

19:00etan Kultur Etxean

14 UZT
agenda

18:00etan frontoi zaharrean

14 UZT 16 UZT
agenda

Agiro Mendi Klubak antolatuta

13 UZT 16 UZT
agenda

Lau eguneko egitarau oparoa prestatu du Jai Batzordeak

3 UZT 16 UZT
agenda

Haurrek eta gazteek egindako bertsoak

22 UZT 25 UZT
agenda

Ekintzez beteriko egitaraua

21 UZT
agenda

Gurutze jubilatuen tabernan

1 UZT
agenda

10:30-13:30 eta 16:00-20:30