Agenda
11 MAR
agenda

10:00etatik 13:00etara eta 14:30etik 17:30era

9 MAR
agenda

18:30ean, Kultur Etxean

8 MAR
agenda

19:00etan, plazan. Ondoren, afaria

3 MAR
agenda

22:30ean, Gaztetxean

3 MAR
agenda

Haurrentzako jolasak

2 OTS
agenda

Haurrentzako jolasak

1 MAR
agenda

17:30ean Aizarnako Kultur Etxean

5 MAR
agenda | KORRIKAagenda

Xoxotera mendi irteera, Korrikak antolatuta, Agiro Mendi Klubaren laguntzarekin 08:45ean, Gurutzetik

2 MAR
agenda | agenda gaztea

19:00etan, Kultur Etxean, Gune ilunen inguruko hausnarketa

1 MAR
agenda

19:00etan, Kultur Etxean

22 OTS
agenda

20:30ean, Aizarnako Kultur Etxean

7 UZT 8 UZT
agenda

Agiro Mendi Klubak antolatuta

14 UZT 16 UZT
agenda

Edonork egiteko modukoa. Agiro Mendi Klubak antolatuta

24 EKA 25 EKA
agenda

Agiro Mendi Klubak antolatuta

11 EKA
agenda

Agiro Mendi Klubak antolatuta

28 MAI
agenda

Agiro Mendi Klubak antolatuta

21 MAI
agenda

Agiro Mendi Klubak antolatuta

16 OTS
agenda

Iluntzean, edukiontzi urdinaren ondoan

2 MAR
agenda

Iluntzean, edukiontzi urdinaren ondoan

16 MAR
agenda

Iluntzean, edukiontzi urdinaren ondoan

14 MAI
agenda

Agiro Mendi Klubak antolatuta

15 API
agenda

Agiro Mendi Klubak antolatuta

25 MAR 26 MAR
agenda

Agiro Mendi Klubak antolatuta

12 MAR
agenda

Agiro Mendi Klubak antolatuta

13 OTS
agenda | KORRIKAagenda

20:00etan, AEKko ikasgelan

5 API
agenda

Zumaiatik etoriko da eta 03:51ean iritsiko da Zestoara, gero Azpeitia aldera joango da.

1 OTS 28 OTS
agenda

Otsailean egingo diren ekintzak eta datak

30 MAR 9 API
agenda | KORRIKAagenda

Bat...zuk!

14 MAR
agenda

HIleko bigarren asteartean

8 OTS
agenda

Otsailaren 2a da izena emateko azken eguna.

17 OTS
agenda

Haurrentzako jolasak

24 OTS
agenda

Aizarnan, 16:30ean eta Zestoan, 17:00etan

24 OTS
agenda

Banda txikiarekin batera joango dira eta kalejira ere egingo dute.

25 OTS 28 OTS
agenda

Egitaraua

8 OTS
agenda

6 urtetik gorako haurrentzat

14 OTS 2 MAR
agenda

Turismo alorreko enpresei zuzendutako formakuntza zikloa

11 OTS
agenda

Arroako Festa Batzordeak antolatuta

12 OTS
agenda

Bi lasterketa: 16km eta 25km

19 MAR
agenda

10:00etan, Zestoako Atletismo Taldeak antolatuta

4 OTS
agenda

09:30ean Gurutzetik irtengo da.

3 OTS
agenda

19:30ean, Jubilatuen tabernan

22 URT
agenda

10:00etan kiroldegian

18 URT
agenda

Kultur etxean, 10:30ean

14 OTS
agenda

HIleko bigarren asteartean

21 URT
agenda

Udaletxe azpian, 10:00-14:00

19 URT
agenda

Iluntzean, edukiontzi urdinaren ondoan

2 OTS
agenda

Iluntzean, edukiontzi urdinaren ondoan

23 URT
agenda | KORRIKAagenda

20:00etan, AEKren ikasgelan (Kultur Etxeko 1. solairuan)

13 URT
agenda

Haurrentzako jolasak

20 URT
agenda

Haurrentzako jolasak

17 OTS 19 OTS
agenda

Agiro Mendi Klubak antolatuta

22 URT
agenda

Agiro Mendi Klubak antolatuta

21 URT 28 URT
agenda

Jaien egitaraua

5 URT
agenda

18:30ean Arroabean eta 18:45ean Zestoan

30 ABE
agenda

Haur eta helduentzako ibilbideak

22 ABE 23 ABE
agenda

Herri osoa bisitatuko dute.

22 ABE 26 ABE
agenda

Ekain Guraso Elkarteak antolatuta

25 ABE
agenda

Baserritar jantzita atera!

17 ABE
agenda

Irteera 09:30ean plazatik

22 ABE
agenda

23:00etan, Gaztetxean

16 ABE
11 ABE
agenda

19:00etan, Gorputz hezkuntzako aretoan.

28 ABE
agenda

Miren Amuriza eta Julio Soto bertsolariekin

13 ABE
agenda

6 urtetik gorako haurrentzat

6 ABE
agenda

Idazmena eta marrazkigintza lantzeko tailerra

1 ABE
agenda

22:00etan, Artolak eta Albizuk Ezkurdiaren eta Merino II.aren kontra

28 ABE
agenda

09:30-19:00, Gurutzean

14 ABE
agenda

20:00etatik aurrera, edukiontzi urdinaren ondoan

30 AZA
agenda

20:00etatik aurrera, edukiontzi urdinaren ondoan

1 ABE 15 ABE
agenda

Abenduko egutegia

15 ABE
agenda

17:30ean, Liburutegian

30 AZA 21 ABE
13 ABE
agenda

17:00-18:00 eta 18:00-19:00, Gaztelekuan

30 AZA
agenda

17:30ean eta 19:00etan

21 AZA
agenda

18:00etan, Udaletxeko aretoan

20 AZA 24 AZA
agenda

Kamisetak eta sudaderak ikusteko, probatzeko eta enkargatzeko aukera.

16 AZA
agenda

19:00etan, Kultur Etxean

24 AZA 25 AZA
18 AZA
agenda

19:00etan Udaletxe azpian

17 AZA
agenda

19:45ean, Parrokia-elizan

2 AZA 24 AZA
agenda

LHko 3. zikloko eta DBHko gazteei zuzendua

23 AZA
agenda

17:30ean, Liburutegian

22 AZA
agenda

17:00etan, Gaztelekuan

10 AZA
agenda

Iraetan, 17:30ean eta Arroabean, 17:00etan Haur Hezkuntzakoentzat eta 18:00etan Lehen Hezkuntzakoentzat

17 AZA
agenda

Aizarnan, 16:30ean eta Zestoan, 17:00etan

10 AZA 12 AZA
agenda

Egitaraua

7 AZA 12 AZA
agenda

Agiro Mendi Klubak antolatuta

16 AZA
agenda

20:00etatik aurrera, edukiontzi urdinaren ondoan

2 AZA
agenda

20:00etatik aurrera, edukiontzi urdinaren ondoan

21 AZA
agenda

18:00etan, Ertxiña Musika Eskolak antolatuta.

26 URR
agenda

18:30ean, Kultur etxean

3 AZA
agenda

19:00etan, Udaletxe azpian

13 AZA
agenda

Txotxongiloak Aizarnako Kultur Etxean 17:00etan

12 AZA
agenda

Aizarna Herri Elkarteak antolatutako ibilaldi neurtua

22 URR
agenda

Azpeitiarron Napar Zuzterrakek, Lagun Onakek eta Agiro Mendi Elkarteak antolatuta.

21 URR
agenda

10:00-14:00, Foru plazan