Agenda

22 URT
agenda
10:00etan kiroldegian
18 URT
agenda
Kultur etxean, 10:30ean
14 OTS
agenda
HIleko bigarren asteartean
21 URT
agenda
Udaletxe azpian, 10:00-14:00
19 URT
agenda
Iluntzean, edukiontzi urdinaren ondoan
2 OTS
agenda
Iluntzean, edukiontzi urdinaren ondoan
23 URT
agenda | KORRIKAagenda
20:00etan, AEKren ikasgelan (Kultur Etxeko 1. solairuan)
13 URT
agenda
Haurrentzako jolasak
20 URT
agenda
Haurrentzako jolasak
17 OTS 19 OTS
agenda
Agiro Mendi Klubak antolatuta
22 URT
agenda
Agiro Mendi Klubak antolatuta
21 URT 28 URT
agenda
Jaien egitaraua
5 URT
agenda
18:30ean Arroabean eta 18:45ean Zestoan
30 ABE
agenda
Haur eta helduentzako ibilbideak
22 ABE 23 ABE
agenda
Herri osoa bisitatuko dute.
22 ABE 26 ABE
agenda
Ekain Guraso Elkarteak antolatuta
25 ABE
agenda
Baserritar jantzita atera!
17 ABE
agenda
Irteera 09:30ean plazatik
22 ABE
agenda
23:00etan, Gaztetxean
16 ABE
11 ABE
agenda
19:00etan, Gorputz hezkuntzako aretoan.
28 ABE
agenda
Miren Amuriza eta Julio Soto bertsolariekin
13 ABE
agenda
6 urtetik gorako haurrentzat
6 ABE
agenda
Idazmena eta marrazkigintza lantzeko tailerra
1 ABE
agenda
22:00etan, Artolak eta Albizuk Ezkurdiaren eta Merino II.aren kontra
28 ABE
agenda
09:30-19:00, Gurutzean
14 ABE
agenda
20:00etatik aurrera, edukiontzi urdinaren ondoan
30 AZA
agenda
20:00etatik aurrera, edukiontzi urdinaren ondoan
1 ABE 15 ABE
agenda
Abenduko egutegia
15 ABE
agenda
17:30ean, Liburutegian
30 AZA 21 ABE
13 ABE
agenda
17:00-18:00 eta 18:00-19:00, Gaztelekuan
30 AZA
agenda
17:30ean eta 19:00etan
21 AZA
agenda
18:00etan, Udaletxeko aretoan
20 AZA 24 AZA
agenda
Kamisetak eta sudaderak ikusteko, probatzeko eta enkargatzeko aukera.
16 AZA
agenda
19:00etan, Kultur Etxean
24 AZA 25 AZA
18 AZA
agenda
19:00etan Udaletxe azpian
17 AZA
agenda
19:45ean, Parrokia-elizan
2 AZA 24 AZA
agenda
LHko 3. zikloko eta DBHko gazteei zuzendua
23 AZA
agenda
17:30ean, Liburutegian
22 AZA
agenda
17:00etan, Gaztelekuan
10 AZA
agenda
Iraetan, 17:30ean eta Arroabean, 17:00etan Haur Hezkuntzakoentzat eta 18:00etan Lehen Hezkuntzakoentzat
17 AZA
agenda
Aizarnan, 16:30ean eta Zestoan, 17:00etan
10 AZA 12 AZA
agenda
Egitaraua
7 AZA 12 AZA
agenda
Agiro Mendi Klubak antolatuta
16 AZA
agenda
20:00etatik aurrera, edukiontzi urdinaren ondoan
2 AZA
agenda
20:00etatik aurrera, edukiontzi urdinaren ondoan
21 AZA
agenda
18:00etan, Ertxiña Musika Eskolak antolatuta.
26 URR
agenda
18:30ean, Kultur etxean
3 AZA
agenda
19:00etan, Udaletxe azpian
13 AZA
agenda
Txotxongiloak Aizarnako Kultur Etxean 17:00etan
12 AZA
agenda
Aizarna Herri Elkarteak antolatutako ibilaldi neurtua
22 URR
agenda
Azpeitiarron Napar Zuzterrakek, Lagun Onakek eta Agiro Mendi Elkarteak antolatuta.
21 URR
agenda
10:00-14:00, Foru plazan
12 URR
14 URR
agenda
10:00-13:30, Zentroan
18 URR
agenda
Jubilatuen Elkarteak antolatuta Izena emateko azken eguna: urriaren 13a
19 URR
agenda
20:00etatik aurrera, edukiontzi urdinaren ondoan
4 URR
agenda
20:00etatik aurrera, edukiontzi urdinaren ondoan
30 IRA 30 URR
agenda
LHko 3. zikloko eta DBHko gazteei zuzendua
11 URR
agenda
11:00-13:00 eta 16:00-19:00, Arroagoiko frontoian
29 IRA
agenda
18:00etan, Arroabeko Kultur Etxean
28 IRA
19 IRA
agenda
18:00, Baratze Parkean
31 ABU 21 IRA
agenda
10:00-13:00 eta 17:00-20:00 - Aurrez aurreko klaseak eta autoikaskuntza ikastaroak
15 IRA
agenda
18:00 - 19:00, Laranjadi plazan
2 IRA
agenda
11:00etan, frontoi zaharrean
2 IRA 10 IRA
agenda
Egitarau oparoa haur, gazte eta helduentzat
17 IRA
agenda
10:30ean hasita
24 ABU 27 ABU
agenda
Astinduk eta Txoko Feministak antolatuta
11 ABU 14 ABU
agenda
Adin guztietarako egitarau oparoa
9 ABU
agenda
11:00etatik hasita
30 UZT
agenda
13:00etatik hasita, herri bazkaria, puzgarriak, tea...
21 UZT
agenda
Salegik eta Akusik jokatuko dute 18:30ean Gurutzeaga frontoian
23 UZT
agenda
13:30ean Jubilatuen tabernan Sarrerak salgai Koioten, Fatin eta Jubilatuen tabernan (25€)
25 UZT
agenda
19:00etan Kultur Etxean
14 UZT
agenda
18:00etan frontoi zaharrean
14 UZT 16 UZT
agenda
Agiro Mendi Klubak antolatuta
13 UZT 16 UZT
agenda
Lau eguneko egitarau oparoa prestatu du Jai Batzordeak
3 UZT 16 UZT
agenda
Haurrek eta gazteek egindako bertsoak
22 UZT 25 UZT
agenda
Ekintzez beteriko egitaraua
21 UZT
agenda
Gurutze jubilatuen tabernan
1 UZT
agenda
10:30-13:30 eta 16:00-20:30
1 UZT
agenda
10:00etatik 13:30era. Arropa Solidario taldea.
30 EKA
30 EKA
agenda
Zestoako Musika Banda eta Arimaz Kamera Orkestra 22:30ean, kiroldegiko aterpean
30 EKA 9 UZT
agenda
Jaien egitaraua
22 EKA 26 EKA
agenda
Finalerdiak
25 EKA
agenda
f11 taldeak antolatuta
27 EKA
agenda
19:00etan, Kultur etxean
26 EKA 1 UZT
agenda
Kultur Etxean
21 EKA
agenda
13 urtetik gorako gazteentzat
22 EKA
agenda
22:30ean, Foru Plazan
18 EKA
agenda
Ikasturte bukaerako emanaldia
14 EKA
agenda
15:30ean, plazan
18 EKA
agenda
11:30ean, Aranburu landetxeko belardian
18 EKA
agenda
Agiro Mendi Klubak antolatutakoa
14 EKA
agenda
Herri Ikastetxeak eta San Joan Egoitzak elkarlanean egindakoa. 11:00etan