Agenda
1 MAR 24 MAR
agenda

Egitaraua

10 MAR
20 MAR
agenda

18:30ean, Kultur Etxean

13 MAR
agenda

17:00etan, Kultur Etxean

4 MAR
agenda

11:00etan, Arroabean

7 MAR
agenda

18:00etan, Kultur Etxean

27 OTS
agenda

17:30ean, Herri ikastetxeko jangelan

26 OTS 12 MAR
16 OTS
agenda

DBHkoentzat, Gaztelekuan

16 OTS
agenda

Kanporaketa eta afaria

4 MAR
agenda

17:00etan, Kultur Etxean

2 OTS 13 OTS
agenda

Ekintzak

23 OTS
agenda

Haurrentzako jolasak

16 OTS
agenda

Aizarnan, 16:30ean eta Zestoan, 17:00etan

4 OTS
agenda

09:30ean Gurutzetik irtengo da.

1 OTS 24 OTS
agenda

Ekintzen egitaraua

9 OTS
agenda

17:00etan, 7-11 urtekoentzat jolasak

2 OTS
agenda

Aizarnan, 16:30ean eta Zestoan, 17:00etan

23 OTS 25 OTS
agenda

Izen-ematea, otsailaren 15a arte.

11 URT 27 URT
agenda

Ekintzen egitaraua

18 URT
agenda

Portale Kultur Elkarteak antolatuta

14 URT
agenda

Agiro Mendi Klubak antoaltuta

19 URT
agenda

Aizarnan, 16:30ean eta Zestoan, 17:00etan

5 URT
agenda

18:30ean, Akoatik

29 ABE
agenda

19:00etan, Aizarnako Kultur Etxean

17 OTS
agenda

Haurrentzako jolasak

5 MAI
agenda

Aizarnan, 16:30ean eta Zestoan, 17:00etan

22 ABE 4 URT
agenda

Ekain Guraso Elkarteak antolatuta

28 ABE
agenda

19:00etan, Udaletxeko aretoan

26 ABE
agenda

Egitaraua

15 ABE 18 OTS
agenda

Izen-ematea zabalik

26 ABE
agenda

17:30ean, Kultur Etxean

20 ABE
agenda

18:00etan, Herri Ikastetxeko jangelan

27 ABE 3 URT
agenda

3.zikloa eta DBH

22 ABE
agenda

Ekain Guraso Elkartearekin

15 ABE
agenda

4-6 urteko haurrentzat

14 ABE 22 ABE
agenda

3.zikloa eta DBHkoentzat

12 ABE
agenda

1-2 zikloetako haurrentzat

30 AZA
agenda

19:00etan, Portale Kultur Elkartean

30 AZA 7 ABE
agenda

Zestoako Elikagaien Bankuak antolatuta

1 ABE 2 ABE
agenda

Bi eguneko egitaraua, Arroabean

29 AZA 4 ABE
agenda

Agiro Mendi Klubak antolatuta

27 AZA 3 ABE
agenda

Egitaraua

14 ABE
agenda

19:00etan Kultur Etxean

14 ABE
agenda

Plastilinazko irudiak

12 ABE
agenda

1. eta 2. zikloko haurrentzat.

12 ABE
agenda

21:00etan Kultur Etxean

1 ABE
agenda

Haurrentzako jolasak

1 ABE
agenda

HH4 eta HH5eko haurrentzako saioa

25 AZA
agenda

Elkarretaratzea, 12:30ean, plazan

1 ABE
agenda

Iñaki Perurenaren kontakizuna eta erakustaldia. 19:00etan, Kultur Etxean

18 AZA
agenda

20:00etan Udaletxeko arkupetan, Zestoako musika bandaren eskutik

17 AZA
24 AZA
agenda

Santa Zezilia eguna ospatzeko

21 AZA
agenda

Ertxiña Musika Eskolaren eskutik

16 AZA
agenda

19:00etan, Portale Kultur Elkartean

13 AZA 20 AZA
agenda

Besarkada programa

10 AZA
agenda

19:00etan, Gurutze tabernan

6 AZA 26 AZA
agenda

Bainuetxean, Unesco Etxeak antolatuta

10 AZA 12 AZA
agenda

Jaien egitaraua

2 AZA 24 AZA
agenda

Eskaintzen egutegia

20 URR
agenda

21:30ean, kiroldegiko aterpean.

25 URR
agenda

EIT, Eraikinen Ikuskaritza Teknikoaren gaineko informazio bilera

27 URR
17 URR 29 URR
agenda

Portale Kultur Elkarteak antolatuta

12 URR
agenda

12:00-14:00 eta 16:30-19:30

24 AZA
agenda

11:00etan, San Joan egoitzan

6 URR
agenda

18:30ean, Arroako eskolako jangelan

19 URR
agenda

14:30ean, Udaletxeko aretoan

11 URR
agenda

Gurutze Jubilatu eta Pentsiodunen Elkarteak antolatuta

24 IRA
agenda

Agiro Mendi Klubak antolatuta

7 URR 28 URR
agenda

Ondarearen Europako Jardunaldiak

16 IRA
agenda

10:00 - 13:00, Kidetxean

15 IRA
agenda

17:30ean, Baratze Parkean

17 ABE
agenda

Agiro Mendi Klubak antolatuta

30 AZA
agenda

Agiro Mendi Kluba

17 IRA
agenda

Egitaraua

17 IRA
agenda

Agiro Mendi Klubak antolatuta

2 IRA 10 IRA
agenda

Egitaraua

17 IRA
agenda

Izen-ematea zabalik

27 ABU
agenda

12:00etan, Lau Iturrietako belardian

26 ABU
agenda

Estazioko industrialdean

10 ABU
agenda

Egitaraua

12 ABU 15 ABU
agenda

Egitaraua

22 UZT
agenda

Agiro Mendi Klubak eta Nabarraldek antolatuta

30 UZT
agenda

13:00etatik aurrera, Wadna elkarteak antolatuta

20 UZT
agenda

19:00etan festa batzordea, Kultur Etxean eta 20:00etan paella eguna antolatzeko bilera

14 UZT
agenda

19:15ean, Gurutzeaga frontoian

13 UZT 16 UZT
agenda

Jaien egitaraua

23 UZT 26 UZT
agenda

Arroagoian

7 UZT
agenda

18:00etan

21 UZT
agenda

22:00etan, Portale Kultur Elkartean

7 UZT
agenda

17:30etatik hasita

8 UZT
agenda

09:30ean, Baratze Parkean

2 UZT
7 UZT 10 UZT
agenda

Narrondon

30 EKA
agenda

18:00etan, Arroabeko frontoian

1 UZT
agenda

Lasaon, auzoko haurrentzat, Barbantxok gidatuta.

26 EKA
agenda

Hodei magoarekin