Agenda

4 API 14 API
agenda
21. Korrika
9 ABE
agenda
12:00etan, plazatik abiatuta
11 AZA
agenda
12:00etan, plazatik abiatuta
20 AZA 25 AZA
agenda
Agiro Mendi Klubak antolatuta
11 ABE
agenda
11:00etan, San Joan egoitzan
17 AZA
agenda
11:00etan eta 12:30ean
19 URR
agenda gaztea | agenda
Arroabeako LHko haurrentzat (6-12 urte)
25 AZA
agenda gaztea | agenda
Agiro Mendi Klubak antolatuta, goiz buelta
17 AZA
agenda gaztea | agenda
HH-ko haurrentzat (2-5 urte)
20 AZA
agenda gaztea | agenda
1-2.zikloetako haurrentzat
23 AZA
agenda gaztea | agenda
Barbantxo Aisialdi Taldearekin
9 AZA
agenda gaztea | agenda
Barbantxo Aisialdi Taldearekin
23 AZA
agenda gaztea | agenda
Barbantxo Aisialdi Taldearekin
9 AZA
agenda gaztea | agenda
Barbantxo Aisialdi Taldearekin
2 AZA 30 AZA
agenda gaztea | agenda
16 AZA
agenda gaztea | agenda
Barbantxo Aisialdi Taldearekin
30 AZA
agenda gaztea | agenda
Barbantxo Aisialdi Taldearekin
16 AZA
agenda gaztea | agenda
Barbantxo Aisialdi Taldearekin
30 AZA
agenda gaztea | agenda
Barbantxo Aisialdi Taldearekin
30 URR 7 AZA
agenda
Izena emateko epea zabalik
16 AZA
agenda
Zestoako ikastetxean
11 URR 31 URR
agenda
Portale Kultur Elkartea
14 AZA
agenda
F11 Argazki Elkarteak antolatuta
9 AZA 11 AZA
agenda
Egitaraua
7 AZA
agenda | HAPO
HAPO, parte hartzeko lantegiak: 18:00etan, Udaletxeko aretoan
29 URR
agenda | HAPO
HAPO, parte hartzeko lantegiak: 18:00etan, Udaletxeko aretoan
25 URR 28 URR
agenda
Ostegun eta ostiralean, 18:00etatik 20:00etara. Larunbat eta igandean, 12:00etatik 14:00etara.
27 URR
agenda
Arroabean
26 URR
agenda
19:00etan, Portale Kultur Elkartean
23 URR
agenda
Bainuetxean, 19:00etan
20 URR 28 URR
agenda
Ondarearen Europako Jardunaldiak
25 URR
agenda
14:30ean, Azpeitiko Sindikatu Zaharrean
25 URR
agenda
Izar Arregi Gaztelekuan, 18:30ean
20 URR
agenda
16:30ean eta 17:30ean, Ekainberriko bulegotik irteera
19 URR
agenda
15:00etan, Ekainberriko bulegotik irteera
7 URR
agenda
7:30ean, Agiro Mendi Klubak antolatuta
5 URR
agenda
Aizarnan, 16:30ean eta Zestoan, 17:00etan
14 URR
agenda
08:30etik aurrera
5 URR
agenda
19:00etan, Arroabean
5 URR 26 URR
agenda
Egitaraua
4 URR 27 URR
agenda
Egitaraua
2 URR 7 URR
agenda
Udaletxean
27 IRA
agenda
18:00etatik aurrera, pintxo-potean
27 IRA
agenda
18:30-20:30, Osasun Zentroan
26 IRA
agenda
18:00etan, Portale Kultur Elkartean
27 IRA
agenda
14:30ean, Azpeitiko Sindikatu Zaharrean
20 IRA
agenda
20:00etan, Bainuetxean
21 IRA
agenda
21:00etan, Aizarnako Kultur Etxeanh
5 URR
21 IRA
agenda
17:30ean, Baratze Parkean
16 IRA
agenda
10:30ean
18 IRA
agenda
Bilera irekia, 19:30ean Kultur Etxean
16 IRA
agenda
08:30ean, Gurutzetik. Agiro Mendi Klubak antolatuta
18 IRA
agenda
18:00etan, Udaletxeko aretoan
9 MAI
agenda
18:00etan, Udaletxeko aretoan
30 ABU 9 IRA
agenda
Egitaraua
10 ABU
agenda
Egitaraua
24 UZT 10 ABU
11 ABU 16 ABU
agenda
Aizarnan
30 ABU 1 IRA
agenda
Leok'k musika taldeak antolatuta
19 UZT
agenda
18:00etan, Gurutze tabernatik hasita. Euskaraldia
18 UZT
agenda
19:00etan, Kultur Etxean
13 UZT
agenda
17:30ean, Udaletxe azpian
22 IRA
agenda
Agiro Mendi Klubak antolatuta
13 UZT
agenda
19:30ean, Udaletxe azpian
13 UZT
agenda
22:00etan, kiroldegiko aterpean
12 UZT 16 UZT
agenda
Arroabean
15 UZT
agenda
Wadna taldeak antolatuta
26 UZT 29 UZT
agenda
Arroagoia
6 UZT
6 UZT
agenda
21:30etan, Laranjadi plazan
6 UZT 14 UZT
agenda
Keixetaren eskutik, haur eta nerabeei zuzendua, Endoiako auzo lokalean
6 UZT 10 UZT
agenda
Narrondon
27 EKA
agenda
19:00etan, Kultur etxean
7 UZT
agenda
09:30-12:30, Astindu taldeak antolatuta
29 EKA
agenda
22:30ean, Euskal Herria plazan
26 EKA
agenda
17:00etan, Plazan
24 EKA 30 EKA
agenda
Sarrerak banaka 6€, abonua 15€
24 EKA
agenda
f11 taldeak antolatuta
21 EKA
agenda
Aizarnan, Arroabean eta Zestoan
21 EKA
agenda | HAPO
18:00etan, Udaletxean
20 EKA 22 EKA
agenda
Udaleku irekiak eta kirol udalekuak
17 EKA
agenda
Agiro Mendi Klubak antolatuta
20 EKA
agenda
18:00etan, Baratze Parkean
16 EKA
agenda
10:30ean, plazatik abiatuko dira
16 EKA
agenda
19:00, Laranjadi plazan
22 EKA
agenda
Plazan, egun osoan zehar
23 EKA
agenda
Egitaraua
11 EKA
agenda
18:30eam, Kultur Etxean, aurkezpen bilera, Danbolinek eta AEK deituta
8 EKA
20 EKA
agenda | agenda gaztea
15:00etatik 16:30era, Arroabeko jangelan
12 EKA 14 EKA
agenda
15:00etatik 16:00ak arte, Arroabeko eskolako gimnasioan
9 EKA
agenda
10:00etatik aurrera
19 EKA
agenda
Ixabel Agirresarobe ipuin kontalaria. Euskaltegian, 19:00etan
30 EKA
agenda
Iraetan
8 EKA
agenda
22:00etan, Kultur Etxean, Portale Kultur Elkarteak antolatuta
1 EKA 15 EKA
agenda
Tabernetan, f11 taldeak antolatuta
30 MAI
agenda
4-6 urtekoentzat
30 MAI 15 EKA
agenda
Zestoako Pilota Taldeak antolatuta