Saltar al contenido
Mostrar/ocultar menú principal de navegación

Portlets anidados

Noticias

25 OCT
agenda
14:30ean, Azpeitiko Sindikatu Zaharrean
25 OCT
agenda
Izar Arregi Gaztelekuan, 18:30ean
23 OCT
agenda
Bainuetxean, 19:00etan
20 OCT
agenda
16:30ean eta 17:30ean, Ekainberriko bulegotik irteera
20 OCT 28 OCT
agenda
Ondarearen Europako Jardunaldiak
19 OCT
agenda
15:00etan, Ekainberriko bulegotik irteera
14 OCT
agenda
08:30etik aurrera
11 OCT 21 OCT
agenda
Portale Kultur Elkartea
11 OCT 25 OCT
Onartu eta baztertutakoen behin-behineko zerrenda
7 OCT
agenda
7:30ean, Agiro Mendi Klubak antolatuta
5 OCT
5 OCT 26 OCT
agenda
Egitaraua
5 OCT
agenda
19:00etan, Arroabean
5 OCT
agenda
Aizarnan, 16:30ean eta Zestoan, 17:00etan
4 OCT 27 OCT
agenda
Egitaraua
2 OCT 7 OCT
agenda
Udaletxean
27 SEP
agenda
18:30-20:30, Osasun Zentroan
27 SEP
agenda
18:00etatik aurrera, pintxo-potean
27 SEP
agenda
14:30ean, Azpeitiko Sindikatu Zaharrean
26 SEP
agenda
18:00etan, Portale Kultur Elkartean
22 SEP
agenda
Agiro Mendi Klubak antolatuta
21 SEP
agenda
21:00etan, Aizarnako Kultur Etxeanh
21 SEP
agenda
17:30ean, Baratze Parkean
20 SEP
agenda
20:00etan, Bainuetxean
18 SEP
agenda
Bilera irekia, 19:30ean Kultur Etxean
18 SEP
agenda
18:00etan, Udaletxeko aretoan
17 SEP 30 SEP
Ekintza guztiak urrian hasiko dira
16 SEP
agenda
08:30ean, Gurutzetik. Agiro Mendi Klubak antolatuta
16 SEP
agenda
10:30ean
13 SEP 3 OCT
Eragindakoek alegazioak aurkezteko epea
7 SEP 9 SEP
6 SEP 6 OCT
Sektore pribatuko lantokietan euskararen erabilera eta presentzia areagotzekoak.
4 SEP 4 SEP
Merituen behin betiko balorazioa eta behin betiko emaitza orokorrak
30 AGO 9 SEP
agenda
Egitaraua
30 AGO 1 SEP
agenda
Leok'k musika taldeak antolatuta
11 AGO 16 AGO
agenda
Aizarnan
10 AGO
agenda
Egitaraua
3 AGO 17 AGO
Merituen behin-behineko balorazioa eta behin-behineko emaitza orokorrak. Horiek erreklamatzeko epea
26 JUL 29 JUL
agenda
Arroagoia
24 JUL 3 SEP
24 JUL 10 AGO
23 JUL 27 JUL
Urkomek antolatuta
19 JUL
agenda
18:00etan, Gurutze tabernatik hasita. Euskaraldia
18 JUL
agenda
19:00etan, Kultur Etxean
16 JUL 27 JUL
4. probaren behin betiko emaitzak eta merituak akreditatzeko epea
15 JUL
agenda
Wadna taldeak antolatuta
13 JUL
agenda
19:30ean, Udaletxe azpian
13 JUL
agenda
22:00etan, kiroldegiko aterpean
13 JUL
agenda
17:30ean, Udaletxe azpian
12 JUL 16 JUL
agenda
Arroabean
7 JUL
agenda
09:30-12:30, Astindu taldeak antolatuta
6 JUL
agenda
21:30etan, Laranjadi plazan
6 JUL
6 JUL 14 JUL
agenda
Keixetaren eskutik, haur eta nerabeei zuzendua, Endoiako auzo lokalean
6 JUL 10 JUL
agenda
Narrondon
30 JUN
agenda
Iraetan
29 JUN
agenda
22:30ean, Euskal Herria plazan
27 JUN
agenda
19:00etan, Kultur etxean
26 JUN
agenda
17:00etan, Plazan
24 JUN 30 JUN
agenda
Sarrerak banaka 6€, abonua 15€
24 JUN
agenda
f11 taldeak antolatuta
23 JUN
agenda
Egitaraua
22 JUN
agenda
Plazan, egun osoan zehar
21 JUN
agenda | HAPO
A las 18:00hs, en el Ayuntamiento
21 JUN
agenda
Aizarnan, Arroabean eta Zestoan
20 JUN 22 JUN
agenda
Udaleku irekiak eta kirol udalekuak
20 JUN
agenda | agenda gaztea
15:00etatik 16:30era, Arroabeko jangelan
20 JUN
agenda
18:00etan, Baratze Parkean
19 JUN
agenda
Ixabel Agirresarobe ipuin kontalaria. Euskaltegian, 19:00etan
17 JUN
agenda
Agiro Mendi Klubak antolatuta
16 JUN
agenda
10:30ean, plazatik abiatuko dira
16 JUN
agenda
19:00, Laranjadi plazan
15 JUN
agenda
Haurrentzako jolasak
12 JUN 14 JUN
agenda
15:00etatik 16:00ak arte, Arroabeko eskolako gimnasioan
11 JUN
agenda
18:30eam, Kultur Etxean, aurkezpen bilera, Danbolinek eta AEK deituta
11 JUN 2 JUL
Behin-behineko onarpena eta jendaurreko epea
9 JUN
agenda
10:00etatik aurrera
8 JUN
8 JUN
agenda
19:00etan, Udaletxeko arkupetan
8 JUN
agenda
Aizarnan, 16:30ean eta Zestoan, 17:00etan
8 JUN
agenda
22:00etan, Kultur Etxean, Portale Kultur Elkarteak antolatuta
2 JUN 3 JUN
agenda
Agiro Mendi Klubak antolatuta
1 JUN 15 JUN
agenda
Tabernetan, f11 taldeak antolatuta
1 JUN
agenda
Haurrentzako jolasak
1 JUN 22 JUN
Behin-behineko onarpena eta jendaurreko epea
31 MAY
31 MAY
agenda
4-6 urteko haurrentzat
30 MAY 15 JUN
agenda
Zestoako Pilota Taldeak antolatuta
30 MAY
agenda
4-6 urtekoentzat

Visor de contenido web

Urolanprest

Visor de contenido web

 

Visor de contenido web

Botiken agenda

Visor de contenido web

Portlets anidados

Agenda

23 OCT
agenda
Bainuetxean, 19:00etan
25 OCT
agenda
Izar Arregi Gaztelekuan, 18:30ean
25 OCT
agenda
14:30ean, Azpeitiko Sindikatu Zaharrean

Visor de contenido web

 

Visor de contenido web

Iraetako trenaren egutegia

Visor de contenido web

danbolin

aek

Zestoako Hitza